Jsme singl a jsme happy

Singl – slovo, které je v poslední době čím dál tím víc trendy. Lidi, nejčastěji ve věku 25 – 40 let tak označují svůj životní styl, ve kterém se nechtějí vázat. Dávají přednost kariéře, cestování, objevování tajemných věcí, moderně. Naopak odmítají závazky či zakládání rodiny.

Jedná se často o velice úspěšné podnikatele či manažery – tedy typicky lidé na vyšších pracovních pozicích. Takový člověk dokáže rychle a v klidu vyřešit sebemenší problém a sám ze sebe si vhodně udělat i legraci. Životním krédem je brát život s nadhledem a nedělat si vrásky pokud něco nevyjde.
singlPrávě neúspěch posouvá tento typ lidí dál. Cítí se více důležití, nepostradatelní. Užívají si krásných, drahých a luxusních dovolenek, nakupují nejmodernější oblečení a věci. Člověk jim mnohdy závidí. Ale proč? Vždyť každý měl svou volbu – směr, který se chce v životě ubírat.
A tak to v dnešním světě stojí – 2 opozita a skupiny s obráceným pohledem. Někdo je rodinný typ, někdo je zase přátelský a hlavně singl. Takové lidi prostě nepřehlédnete. Kam vkročí,  tam na sebe upoutají pozornost. Jsou skvělými baviči, umí povídat hodiny o vtipech, ale také o tom, jaký je svět kolem nich. A my ženy či dívky takové muže milujeme. Proč by také ne. Krása, luxus, bohatství bylo a bude vždy něčím, co nás přitahuje. Oni jsou magnetem pro naše srdce, ale i mozek.

Čtěte také:   Co nás ovlivňuje při výběru partnera?

Fotografie publikována se svolením od Ambro Photography/FreeDigitalphotos