Užijte si dovolenou s partnerem bez hádek

Společná dovolená prověří pevnost vašeho vztahu. Není výjimkou, že ani partnerům, kteří doma mají idylický vztah, se na dovolené něco pokazí. Tráví spolu více času a řeší neobvyklé situace. V těchto okamžicích se ukáže, jak jako pár fungují. Možná odhalí přehlížené nebo neznámé partnerovy vlastnosti a od toho je jen krůček k hádkám.

zdroj: stock.xchng by Sergio Roberto Bichara

zdroj: stock.xchng by Sergio Roberto Bichara

Často na dovolenou odjíždíme s odhodláním užít si ji, být veselý a milovat se celou noc. Z toho plyne zbytečný stres, že zaplacené volno nevyužíváte podle vašich představ. Vymažte proto ze svého slovníku „měli bychom“.

Dalším důvodem nevydařeného pobytu jsou odlišné představy, jak by taková „báječná“ dovolená měla vypadat. Nechá-li váš partner výběr dovolené na vás, pak předpokládá, že vyberete k jeho spokojenosti a ke zklamání je pak jen krůček. Vyhledejte proto dovolenou společně, rozdělte si přípravy na cestu a sepište si seznam věcí, za které bude každý z vás zodpovídat.

Jestli se doma potýkáte s partnerskými problémy, nevozte si je s sebou a vyčkejte na návrat domů. Třeba vám najednou vaše problémy přijdou nepodstatné.

Comments are closed.