Vánoční prostírání

Vánoční tabule si zasluhuje slavnostní prostírání. Nejen že vnesete na jídelní stůl duch Vánoc, ale okouzlíte i hosty, kteří k vám přijdou na večeři nebo na oběd. Jako první si řekněte, v jakém duchu se svátky u vás ponesou, a k tomu přizpůsobte celkovou výzdobu interiéru, včetně stolu.

Klasická červená a zelená

Každý rok se dovídáme nejnovější trendy v oblasti prostírání. Avšak červeno-zelená klasika nikdy nevyjde z módy. Zkuste na stůl prostřít červené ubrousky a doplňte je zelenými větvičkami ozdobenými mašličkami. Ti odvážnější mohou zkusit zkombinovat ubrus a sadu prostírání v různých odstínech a vzorech.

Zlatavé vábení

zdroj: stock.xchng by nifnif

zdroj: stock.xchng by nifnif

Zlaté dekorace nejlépe vyniknou na sněhově bílém podkladu. Bojíte se o čistotu ubrusu? Prostřete pod talíře menší ubrousky, které snáze vyměníte. Velmi efektivní je druhý ubrus, který povedete středem stolu. Trochu ho načechrejte a umístěte na něj dekorace, včetně květin. Nakonec po stole rozsypejte třpytky.

Blankytně modrá

Modrá je pro své mnohočetné odstíny velmi oblíbená barva. Stůl můžete ladit do tmavě modré nebo blankytné. Ta se velmi dobře kombinuje se stříbrnými a bílými doplňky. Zjistili jste, že nemáte kroužky na ubrousky? Použijte vykrajovátka na cukroví.

Čtěte také:   Vějíře vyrobené nejen z novinových papírů

Další zajímavé články

Comments are closed.