Online grafické editory pro úpravu fotek

Vlastníte ve svém počítači digitální fotky, které potřebujete upravit? Nemáte v něm příslušný program a nebo se vám ho nechce instalovat? Využijte online grafické editory. Nahrajte obrázek a vyberte si některou z funkcí, kterou aplikujte na fotku.

zdroj: stock.xchng by Billy Alexander

zdroj: stock.xchng by Billy Alexander

PIXLR

Tímto online editorem upravíte svůj obrázek pomocí výběrů, ořezů, klonovacího razítka, zostření nebo rozostření, práce ve vrstvách nebo úpravy jasu a kontrastu.

ADOBE PHOTOSHOP EXPRESS

K přístupu do této online aplikace je nutná registrace. S editorem hravě zvládnete retušování. Fotografii můžete ozvláštnit efekty a její barvy převést na černobílou, simulující barevné filtry.

PICNIC

Grafický editor umí načíst obrázky z PC, webových stránek, ale i z alb (Pinasa, Flickr). S aplikací Picnic můžete oříznout obrázek, měnit jeho barvy, nasycení a teplotu, odstranit červené oči od blesku nebo mu dodat sépiový nádech. Najdete tu také funkci vytvoření rámečku nebo zaoblených rohů.

SUMO PAINT

Kromě široké škály nástrojů ve vertikální liště dostanete po bezplatné registraci k dispozici webové úložiště, které je součástí editoru.

Čtěte také:   NASA plánuje vesmírný internet

PHO TO

Většina funkcí probíhá automaticky; na jedno kliknutí zvládnete retuš, vyrovnání barev, jasu a kontrastu. Pobaví vás funkce karikatury vlastní tváře, vtipné montáže nebo animované avatary.

Comments are closed.