Jak si vyrobit 3D papírovou kouli

O tom, že se dají vánoční, ale i jiné dekorace vyrobit z různých materiálů, je nám dobře známo. Jsou to opravdu nádherná, originální díla, které se nedají jak vyčíslit, tak citově ocenit. Věřím tomu, že v každý z vás by určitě vyrobil něco nového, originálního. 

3D kouleMezi oblíbené dekorace patří výrobky z papírů. Jednak je to levná, dostupná surovina, která se dá rychle obarvit, nastříhat, zalepit, ale je to především oblíbená pomůcka pro děti. Která jim může posloužit jako tajná přáníčka, dopis, ale i tahák pro zapomnětlivce, či oblíbená vlaštovka. Možností je opravdu mnoho. Mezi takové patří i výroba 3D koulí, které můžete zavěsit na vánoční strom, nebo si jen tak ozdobit váš byt, či dům. Mnozí z vás si řeknou, že je to ale složitá práce. Tak si schválně! Sami si vyzkoušejte, jak dlouho vám bude trvat výroba krásných koulí. Potřebujete jen k tomu kulatou šablonu (například ve tvaru kytičky, různé barevné provedení) a už postupujete dle návodu.

 

Prvně je nutné si vyrobit šablonu dle ukázky. Ty červené čáry znamenají, že se zde musí natřihnout, aby se do nich mohly vkládat další stejné, barevné šablony.

Čtěte také:   Návod, jak ji sbalit a udržet si ji

šablona            ukázka barené šablony

 

skládání šablon           skládání šablon 1

skládání šablon 2               hotová 3D koule

 

Zdroj: http://craftmaniacss.blogspot.cz/2013/11/3d-paper-ball-ornament.html, http://howaboutorange.blogspot.cz/2011/11/how-to-make-3d-paper-ball-ornaments.html

 

 

Comments are closed.