Dopřejte svým zubům dentální hygienu

Dentální hygiena je v západním světě velice populární a působí na trhu více jak několik let.  Mají své špičkové odborníky a nástroje, díky nimž vykouzlí krásný zářivý úsměv. U nás se tato lékařská metoda zabydlela teprve před pár léty. Mnozí z nás už tuto zubní metodu vyzkoušeli a dopřávají si alespoň 2 krát do roka. Ale jsou i tací, kteří na zubní hygieně ještě nikdy nebyli a vůbec nevědí, co si od toho mají slibovat, na co je to dobré.

zubyDentální hygiena se provádí v ordinaci dentální hygieničky, či ordinaci zubního lékaře. Ony vás naučí, jak správně pečovat o vaše zuby. Vždyť je máme jen 2 krát za život.  A dopřát, čas od času svým zubům, očistu, přinese jen pozitivní efekt. A to v podobě krásných, zdravých zubů.

Při první návštěvě u dentální hygieničky se zkonzultuje vaše a rodinná anamnéza a vaše případné dotazy. Poté se vám podívá na váš chrup a řekne, jak to vypadá a co je dobré udělat pro zlepšení. Odstraní vám zubní kámen, plak, pigmentaci. Nakonec vás seznámí s dostupnými zubními výrobky a postupy, jak co nejlépe vyčistit vaše zuby. Trvá to necelou hodinu a poté odcházíte s pocitem, že jste něco dobrého pro své zuby udělali.

Čtěte také:   Pampeliška v kuchyni

Malý bonus v podobě vrácení peněz. Některé zdravotní pojišťovny hradí dentální hygienu. Informujte se tedy u své zdravotní pojišťovny.

Fotografie publikována se svolením od Photostock Photography/FreeDigitalphotos

Comments are closed.