Derma váleček na redukci vrásek

Možná už jste také slyšela o derma válečku, který je účinný v boji proti vráskám. Rozhodujete se, zda si jej pořídit? V článku vám tuto pomůcku představíme a seznámíme vás s jejími pozitivy.

zdroj: stock.xchng by Belovodchenko Anton

zdroj: stock.xchng by Belovodchenko Anton

Co je to derma váleček?

Jedná se o speciální váleček s mikrojehlami, kterými přejíždíte po pokožce. V pleti vytváříte drobné vpichy, skrz něž se do kůže vpraví účinné látky obsažené v pleťovém krému nebo séru. Účinně působí proti stárnutí pleti, vráskám, jizvám, striím a napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu. Pro domácí použití se doporučuje váleček s délkou titanových jehliček 0,2 až 0,3 mm.

Jak derma váleček aplikovat na tvář?

Potřete ho dezinfekcí a použijte večer před spaním na čistou a suchou tvář. Obličej si vizuálně rozdělte na části – čelo, levou tvář, pravou tvář, nos a bradu. Začněte na jedné části obličeje a jemným tlakem rolujte válečkem desetkrát tam a zpět. Pak změňte směr rolování. Na danou oblast pak ihned naneste krém nebo sérum. Takto pokračujte, dokud nebudete mít pokrytý celý obličej.

Čtěte také:   Kaštany nejsou jenom na hraní

Jak často derma váleček používat?

Používejte ho nejlépe každý den. Zpočátku začněte s aplikací 1 až 2krát týdně a frekvenci postupně navyšujte. Derma váleček po aplikaci opláchněte horkou vodou a vydezinfikujte. V případě každodenního používání vám vydrží 6 měsíců.

Comments are closed.