Odličte pečlivě svou pleť

Aby pleť vypadala svěží, zářivě, čistě a netvořily se na ní předčasné vrásky, dopřejte jí pravidelné a pečlivé čištění ráno a večer.

zdroj: stock.xchng by Belovodchenko Anton

zdroj: stock.xchng by Belovodchenko Anton

Odlíčení očí

K šetrnému odstranění řasenky a stínů potřebujete kvalitní odličovač. Na vatový tampón naneste trochu přípravku a bez přílišného tlaku otřete každé oko. Zavřete oči a opakovaně rozneste odličovat směrem dolů. Vyhněte se nešetrnému roztírání řasenky na kůži kolem očí.

Odlíčení pleti

Opláchněte si obličej a krk vodou a aplikujte na ni odličovací mléko či jiný přípravek bez alkoholu. Nechejte ho působit dvě až tři minuty, aby se dostal do pokožky. Poté přípravek odstraňte vlažnou vodou nebo pomocí vatových tampónků. Vždy začněte čelem a postupně se s tampónkem dostaňte až k nosu.

Dočištění pleti

I přes důkladné omytí zůstanou na pleti drobné nečistoty. Použijte proto tonikum, které vaši pleť dočistí a zároveň stáhne póry. Pro mastnější pleť se hodí tonikum s přídavkem tea tree a pro suchou pleť s příměsí bylinek.

Závěrečná péče

Nakonec pleť a okolí očí ošetřete krémem pro váš typ pleti. Postupujte od brady vzhůru, aby pleť nebyla povadlá. Nezapomeňte hydratovat také váš krk a dekolt.

Comments are closed.