Paletový nábytek – nekonečné možnosti

V letošním roce se módním, kreativním doplňkem staly dřevěné palety. Dřevo, jako přírodní prvek nabízí opravdu nespočet variant a možností použití.  Palety se obvykle používají na snadnou manipulaci s nákladem (stavebniství, chemický průmysl, papírenský a podobně) a jsou vyráběny z levných druhů řeziva.  Podívejte se s námi do galérie, kde se dají všude použít dřevěné palety. A určitě budete se mnou souhlasit, že se jedná o kreativní, originální dílo.

Paletováhoupačka houpačka. K výrobě této houpačky vám stačí pouze dvě  palety, lak a řetěz na uchycení. Originalita zaručena.

 

 

 

 

 

 

šperkovnice

 

Nástěnná police. Tato dřevěná paletová police poslouží jako úložiště  pro vaše šperky. Krása a jednoduchý design vás předese do dob minulých.

 

 

 

 

terasa

 

Originální teresa. Dřevěná teresa si opravdu získá mnoho vašich     přátel a kamarádů. Působí moderně, nadčasově.

 

 

 

postel

 

Dřevěná postel zavěšená na stromě. Ano, i tato poslel se vyrobila z palet. Dokolý  souhlad s přírodou.

 

 

 

 

 

 

stůl

 

 

Čtěte také:   Módní vychytávky pro plnoštíhlé

Zelený stůl. Tento stůl je dokonalý designový přírodní prvek, který si  získat mnoho zákazníků, ale i nadšenců, pro paletový nábytek.

 

 

věšák

 

 

Věšák. Levný, originální doplněk. Paletový věšák si můžete vyrobit svépomoci. Chce  to jen paletu, barevné laky a pár háčků na pověšení.

 

 

 

 

 

paraván

 

Paraván. Dřevěný paletový paraván dokonale oddělí vaši místnosi a dodá mu  pocit moderního interiéru.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázek: houzz.com, wmdi.blogspot.com, tumblr.com, lushome.com, homedit.com, recyclart.com, verkytvorenicko.blogspot.com

Comments are closed.