Firemní jazykové kurzy jsou i online

Jazykové vzdělávání zaměstnanců patří v posledních letech k nedílným součástem firemní kultury. Mezi jazyky stále hraje prim angličtina. Nejen firmy, které spolupracují se zahraničními firmami, ale i ty, které potřebují angličtinu ke každodenní komunikaci s klienty, motivují své zaměstnance k jazykovému vzdělávání.

Co takové firemní jazykové kurzy obnáší? Jak poznat ty dobré? Má cenu se učit online nebo se zaměřovat jen na angličtinu Brno? Čtěte dále a my vám v tomto článku tyto otázky ohledně kurzů angličtiny zodpovíme.

Firemní jazykové kurzy: nic míň než plný servis

Hlavním benefitem firemních jazykových kurzů je to, že vám k nim dobrá jazyková škola zpravidla poskytuje plný servis. Předtím, než podepíšete smlouvu, ptejte se proto, co vám jazykové školy k samotným jazykovým kurzům dají navíc.

Jak to vypadá v praxi? Před zahájením výuky k vám do firmy přijde metodik, který individuálně otestuje všechny zaměstnance a roztřídí je do skupinek podle jejich jazykové úrovně. Tím získáte jistotu, že se někdo v kurz nenudí nebo naopak nestíhá. Během výuky pak koordinátoři hlídají docházku a sbírají zpětnou vazbu.

Čtěte také:   Stolek vyrobený z okoralého chleba

Klíčová je zejména ta zpětná vazba, která vám hodně napoví o úrovni kurzů a školy, ale i o pokroku vašich zaměstnanců. Díky tomuto servisu získáte skvělý přehled a studium je tak efektivnější.

Online nebo prezenčně?

Online výuka je v posledních několika měsících horké téma nejen v rámci firemní výuky. Má své nesporné výhody, ale také nějaké nevýhody. Mezi ty nejčastěji patří technické zádrhely, avšak ty se dají vždy vyřešit (stáhnout nejnovější verzi aplikace, zapojit sluchátka, použít kabelový internet apod.).

Oproti tomu má online výuka firemních kurzů angličtiny mnoho výhod. Zaměstnavatelé při ní ušetří, rapidně totiž klesá počet pozdě zrušených a zameškaných hodin. Online výuka se může odehrávat kdekoliv a kdykoliv. To znamená i na služební cestě, při nachlazení z domova. Studenti se také nemusí přesouvat a neztrácí čas zdlouhavým dojížděním.

Prezenční kurzy pak doporučujeme především ve větších skupinkách, ale i v těch se při schopném lektorovi dá vše zvládnout. Učte se angličtinu v Brně nebo to zkuste online a můžete se učit odkudkoliv v republice.

Trénujte to, co potřebujete

Firemní jazykové kurzy angličtiny nejsou jen o tom dobře se naučit anglicky. V těchto kurzech je také prostor pro rozvíjení dalších kompetencí, které ve firmě potřebujete. Čeká vás důležitá prezentace pro zahraniční partnery? Zkoušejte si ji a pilujte se svým lektorem.

Čtěte také:   Hudební terapie

Znalost angličtiny bere mnoho zaměstnavatelů za samozřejmost, ale není tomu tak. Dobrá znalost jazyka potřebuje neustálý rozvoj a pilování. Proto zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN, kde vám rádi poskytnou veškeré informace o servisu, který firemním kurzům poskytují.

Comments are closed.