Úložné prostory v domácnosti

S nedostatkem místa v domácnosti se potýká většina lidí. Kam umístit sezónní věci, když je nepotřebujeme? Řešením jsou úložné prostory.

SkříněIdeálním místem k úschově věcí jsou vestavěné skříně vyrobené na míru nebo samostatná komora či šatna. Sádrokartonovou příčkou také můžeme oddělit konec chodby nebo část ložnice, čímž vznikne další prostor k využití.

Pokud bydlíme v garsonce, kam se komora nevejde a přepažení místnosti není možné, využijeme výklenky a místo pod stropem. Pomocí sádrokartonového podhledu vytvoříme půdní prostor pro sezónní oblečení, nářadí nebo sportovní vybavení. Na věci, které chceme mít při ruce, pořídíme komody na spodní a ložní prádlo a rohové skříňky na hygienické potřeby. Komody na kolečkách pak můžeme přesunout z místa na místo a snadno je uklidit.

Nejen postele, ale také sedací soupravy nabízí úložné prostory. Hravě do nich schováme peřiny i teplé kabáty. Předměty z poliček uložíme do ozdobných krabic nebo boxů a ty pak postavíme na police.

Před tím, než všechny věci uskladníme, vytřídíme je a zbytečností se zbavíme. Možná pak zjistíme, že se bez dalších úložných prostor obejdeme.

Čtěte také:   Vyberte si zahradní nábytek podle svého gusta

Zdroj fotografie: stock.chng

Comments are closed.