Tohle není sci-fi: sexy zadek bez posilování!

Na trh se dostávají džíny, které jsou jako stvořeny pro ženy nespokojené s tvarem svého pozadí, anebo se trápí tím, že žádný zadeček nemají a chtějí upoutat zraky mužů. Váš sen o kulatém a pevném zadku se může stát skutečností pouhým nošením džín!

zdroj: stock.xchng by barun patro

zdroj: stock.xchng by barun patro

Možná že jste zaslechli o džínsech s efektem push-up, které jsou vyrobeny z pevné látky a umí nadzvednout ochablé svalstvo. Výsledkem je ukázkové pozadí. K dostání jsou také push-up punčochy nebo leginy.

Nyní se na trh dostává naprostá novinka, jejíž tvůrci mysleli i na ženy s plochým zadečkem. Značka Gas zabrousila pro inspiraci do 19. století, kdy se nosily pod sukní tzv. honzíky. Ženy v té době úmyslně zvýrazňovaly křivky svých zadních partií, aby se staly žádoucí. Džíny Pop-Up od této italské značky mají vnitřní kapsičky, do kterých se vloží dvě anatomicky tvarované vycpávky z anti-alergenního materiálu. Vyznačují se prodyšností, lehkostí a jsou uzpůsobeny pro diskrétní použití. Jako bonus materiál těchto džínsů opticky zeštíhluje boky a stehna.

Čtěte také:   Trendy plavky pro rok 2014

 

Comments are closed.