Karel Gott zazpívá na rockovém festivalu

Zpěvák Karel Gott (73) přijal nabídku vystoupit na 19. ročníku Rock for People, který se koná 2 až 5. července v Hradci Králové. Mistr zazpívá ve čtvrtek 4. července na obří kryté scéně Staropramen. Na pódiu ho doprovodí skupina Boom Band.

Zakladatel festivalu Petr Fořt uvedl, že myšlenkou pozvat naši hvězdnou pěveckou stálici si pohrává zhruba pět let a až letošní rok uspěl. V minulých ročnících festival přivítal Hanu Hegerovou, Pavla Bobka nebo Marii Rottrovou. Cílem Petra Fořta je zařadit do programu interprety, kteří jsou sice o generaci starší, ale žánrově a kvalitativně přijatelní pro návštěvníky festivalu.

Rockový festival navštěvuje tisíce lidí a není výjimkou, že kromě alkoholu se hojně užívá marihuana a taneční drogy. S uvolněnou náladou přicházejí sexuální hrátky za denního světla. Jak Karel Gott divoké publikum zvládne?

Rock for People nabídne také vystoupení 30 Seconds to Mars, Queens of the Stone Age, The Pavor Stelar Band, Bloc Party, Foals, Billy Talent, Gogol Bordello, Klaxons, Modestep, Papa Roach nebo A Day To Remember.

Čtěte také:   Oscaři jsou pro letošek rozdáni

Další zajímavé články

Comments are closed.